çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

Bizimmekan.com Son Gelişmeler ve Hizmetler

Bizimmekan.com Son Gelişmeler ve Hizmetler
Sitemiz kullanıcılarına her zaman kaliteli ve düzgün yöneticilik anlayışıyla , hizmet veren ve yıllardır google search arama motorunda , sohbet kelimesinde , kullanıcılarına ilk sıralarda görünen bir porföy çizmektedir. An olarak 1000+sohbet kullanıcısına ulaşan ve online sohbetin durmaksızın sevam ettiği bizim mekan sohbet sunucuları, kullanıcılarına her zaman yenilikler sunmaktadır. Bu yeniliklerden bir kaçını anlatmak gerekirse;

Arayüz Güncellemesi

Uzun yıllardır kullanmış olduğumuz web arayüzümüzü  güncelleyerek , kullanıcılarımıza daha kolay ve pratik responsive bir tasarım hazırlattık. Mobil telefonlardan ve Pc ekranlarına göre ölçeklenebilen yeni arayüz tasarımımız kullanıcılarımıza paylaşılan makaleleri okurken kolaylık sağlamakta , hemde sohbet odalarımıza erişmede rahatlık sağlamaktadır. Kullanıcılarımızdan aldığımız olumlu yorumlarda, yapmış olduğumuz güncellemede doğru kararlar aldığımıza bize gösterdi.

 

web görünüm

 

Android Mobil vChat Uygulaması

Kullanıcılarımızın mobil telefonlarıyla sohbet sayfalarımıza , sorunsuz ve hızlı şekilde ulaşabilmeleri için Android vChat uygulamasını çkarmış bulunmaktayız. Android vChat uygulamamızı Play Store uygulamasından kolaylıkla telefonunuza yükleyeblir ve #sohbet sayfamıza ulaşabilirsiniz. Yeni nesil uygulamalar arasında olan mobil uygulamaları , sohbet kullanıcılarına oldukça kolaylıklar sağlamaktadır. Telefonunuzda açık bırakabilirsiniz, hiç bir zarar ve kötü yazılım içermez. Taranmış ve birçok kişide ayrı ayrı denenerek , kullanıma sunulmuştur.

 

webchat android uygulaması

android uygulama için yapılan yorumlar

 

Web Sohbet Uygulaması

Web sohbet sayfamız , daha çok kullanıcılara hitap eden ve pratik menülerle geliştirilen bir hal aldı. Web sohbet sayfamızda kullanıcılarmızın sohbet ederken , müzik dinleyebilmeleri için radyo player eklendi. Canlı radyo yayınına konuk olarak katılma, istek parça isteyebilme, hızlı kullanıcı adınızı kaydetme gibi özellikler eklendi ve kullanıcılar tarafından benimsendi.
Sohbet ederken eğlendirebilen tek sunucu bizimmekan.com , kullanıcılarına herzaman daha iyisini sağlamayı hedeflemektedir.

 

bizimmekan sohbet sayfası

Yapılan yeniliklerin bir çoğu kullanıcı odaklı olmakla birlikte, misafir ziyaretçilere kolaylıklar sunmak için üretilmiştir. Yapılan özgün tasarım , sadece bizimmekan.com adresine ait olup, tescilli ve domain lisans şeklinde kullanılmaktadır.

Yukarıda basetmiş olduğumuz yeniliklerin dışında Bizimmekan.com ‘un geçmişinden ve gelecekte hayata geçirmeyi düşündükleri projelerinden biraz bahsetmek istiyoruz. Geçmişinde 10 yıldır Sohbet Aramalarında kullanıcılarına keyifli bir sohbet ortamı sunan , bizimmekan.com aktif sohbet eden kullanıcı sayısı olarak 2000+ sohbet kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Sadece web üzerinde sohbet edilebilen adresimizde , son bir aydır IRC bağlantısıda açılmıştır. #sohbet odamız , yeni arkadaşlıklar kurabilmek adına geliştirilmiş ve gelen kullanıcıların 7/24 değişimli , akıcı ve kesintisiz olarak sohbet ettikleri, sırlarını paylaştıkları ve bir tık ilerisi aşk yaşayıp özel anlarına tanıklık ettikleri sitemiz, müdavim kullanıcılar topluluğundan oluşmaktadır. 10 yıldır bu şekilde kalıcı ve gerçekçi sohbet hizmeti vermekte olan sitemiz, ileriki süreçte , Profil sistemi geliştirerek , hem sohbet edilebecek, hemde kullanıcıların kendine özel profil sayfası oluşturabileceği bir portal haline gelecektir.

Yazımızı sıkılmadan okuduğunuz için siz kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Etiketler :

448245 inceleme

1 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler