çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

Bizimmekan İle Sohbet’in Getirdiği İyilikler

Bugün sizlerle Sohbet sunucularında geçen bir hikayemi paylaşmak istiyorum. Bu kadar senedir Sohbet odalarında durmamın asıl sebebi bu olaydır aslında.

2008 yılında bir sohbet sunucusunda güzel dostluklar edinmiştim. Gerçekten hatırı sayılır arkadaşlarmın olması beni ayrıca mutlu etmişti. İşte o arkadaşlarımdan bir tanesi bir gün bize hasta bir kardeşinin olduğunu anlatmıştı. Maddi durumunun çok kötü olduğunu biliyoruk. Hatta Sohbet dışında ziyaret için bulunduğu şehre bile gitmiştim. Çok temiz bir insandı. Kendisi askerde iken bir kolunu kaybetmiş ve bu yüzden kolay kolay bir iş sahibi olamamıştı. İki tanede küçük kardeşi vardı. Ben ziyarete giderken durumlarının bu kadar kötü olduğunu düşünmemiştim. Bir gün Sohbet odasında konuşurken utanarak ta bana bir sıkıntısını anlattı ama anlatmadan önce bunu acındırmak İçin veya para koparmak için değil sadece içindeki sıkıntıyı en azından bir nebzede olsa atmak içindi. Kira parasını o ay denkleştirememişler. O yüzden ev sahibiyle biraz ters düşmüşlerdi, tabi üzüldüm bu durumuna. Bana nekadar kimseye anlatma dediyse de ben anlatmıştım ve o sunucuda bulunan bütün tanıdığım insalara isim vermeden  bahsettim. Beş günde gereken parayı toplamıştık, arkadaşıma gönderdim.Çok şükür sıkıntısı bitmişti. İki ay Sonrada aldığı parayı bize geri gönderdi. Her ne kadar red etsem bile kabul etmedi. Çünkü aramıza menfaat girmesini hiç istemedi.

Şimdi Sohbet odalarının gereksizliğinden bahseden birçok arkadaşım vardır elbet ama ne olursa olsun biz sohbet sunucularının hep iyi yüzünü görmek isteyenlerden yanayız. Umarım sizlerinde bakış açısı değişir.

Etiketler :

549 inceleme

0 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler