çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

Görmeden de sevebilirsin!

Cafede oturmuş kız arkadaşımın gelmesini beklerken telefonumdan sohbet sitesine girmek geldi aklıma. Böylelikle zaman daha hızlı geçer diye düşünmüştüm.İnsanların neler yazdıklarını izlerken bir taraftan da özelime gelenler oluyordu.Aslında daha önce de özelime gelenler olmuştu fakat sohbet etmemiştim.İnsanlar nelerden bahsediyor diye bakar çıkardım,zamanım olmazdı sohbet etmeye.Bu sefer zamanım vardı ve özelime gelenlerin neler yazdıklarına bakarken içlerinden bir tanesi öyle farklı bir yaklaşımda bulunmuştu ki dikkatimi çekti.
Hoşgeldiniz Hakan Bey dedim.Bana,hayatındaki en önemli ve değerli olan fakat kısa bir süre önce kaybettiği annesinin de adının Aysel olduğunu söyledi.Üzüldüm elbette ama acaba doğru mu söylüyor fikrinden de kendimi alamadım.En nihayetinde hiç tanımadığım ,ilk defa yazıştığım birisiydi.Kendinden bahsetti.Ailesinden,mesleğinden,memleketinden,arkadaş çevresinden filan.Yazışmalarını gördükçe aklı başında birisine benziyor dedim.Hislerim beni insanlar konusunda yanıltmamıştı bugüne kadar.Sohbetimiz o kadar içine çekmişti ki beni bitmesini istemedim.Ama her güzel şeyin bir sonu varmış diye düşünüp tüh derken,o da benim gibi düşünmüş olacaktı ki tekrar nasıl karşılaşabiliriz diye sordu.Açıkça söylemek gerekirse bu teklife çok sevindim.Tekrar görüşmek üzere birbirimize uyacak şekilde saat vererek o an için ayrıldık. Her buluşmada heyecanım gittikçe artıyor,onunla daha fazla zaman geçirmek istiyordum.Bu şekilde 6 ay boyunca aynı sohbet sitesinde konuşmaya devam ettik.6. ayın sonunda birbirimize yakın bir şehirde görüşme kararı aldık.
Bu sohbetlerimiz bize,birbirimizi kazandırmıştı ayrıca görmeden,fiziksel herhangi bir temas olmadan da sadece yazarken bile aşık olunabileceğini ve doğru insanla karşılaşılabileceğini öğretti.Yeter ki insanlar birbirlerine dürüst olsunlar.

Etiketler :

59095 inceleme

0 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler