çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

IRC SOHBETE BAĞIMLI DEĞİLİM DEDİĞİMDE BAŞLADI

IRC SOHBETE ilk başlarken hepimizin söylediği kelime aynıdır. Ben bağımlı değilim bir defalığına girdim bir daha girmem gibi sözler sarf ederler. Halbuki öyle bir şey yoktur. Bir defa girdiysen bunun ikincisi de olur üçüncüsü de dördüncüsü de gelir. IRC SOHBET Artık sizin hayatınızın bir kısmında yer almaya başlamıştır. İkinci bir hayat gibi düşünün. Bir gerçek hayatınız var bir sanal… Aslında sanal da denemez sonuçta klavye başında oturanlar da insan. Daha sonra sözde bağımlı olmadığınız yere her gün girmeye başlarsınız. Orada ayrı bir arkadaş çevreniz olur. Eğer uğraşmayı emek vermeyi seviyorsanız bir departman da yer almayı istersiniz.. Şöyle düşünelim hiç bilmediğimiz bir şehir e gidiyoruz orada hayat kurmaya çalışıyoruz hayat kurmak için çalışmak lazım Departmanlar da böyledir. Daha sonra burada yaşadığınız her mutluluk her sorun sizin hayatınızı normal yaşamınızı etkilemeye başlar.. Kafanıza takılır. Ha bir de gönül işleri var. IRC SOHBET de olan her insan bir defa bile olsa gönül işlerini yaşamıştır.
IRC Girer girmez gözünüz onun nick ini arar yazışmak o yoksa onun gelmesini beklersiniz. Özeline girdiniz mi çıkmaz istemezsiniz. Onun çıkacağı zaman hiç gelmesin istersiniz. Sözde bağımlı değilsiniz ya istediğiniz an girmeye bilirsiniz ya yok öyle bir şey 🙂 sizi buraya bağlayan çok şey olur zamanla Size Bir hikayemide anlatacam.

Ben Onun Beni Seve bilme ihtimalini Sevdim.

Bundan yaklaşık 1 yil önce başka bir sunucu da helper lık yapıyordum normalde sunucu hayatıma 2011 yılında başladım fakat 1.5 yıl kadar ara vermiştim. Geldiğimde birisi vardı beni çok etkileyen o zamanda benim eğitmenimdi. Daha sonra ben bu kişiye platonik olarak aşık oldum tabi onun haberi yok. Bu kişi oradan ayrıldı. Ve birdaha gelmedi. Ben günlerce aradım bulamadım beni de engellemişti daha sonra memo olarak konuşmaya başladık hangi sunucuda olduğunu söyledi bende girdim help master lık görevimi bırakıp stajyer helper olarak soyle.net de başladım. Onunla konuşuyorduk evet ama aşkımı ilan edememiştim. Aramıza da 8 yas vardi ve yaşı sorun eden bir kişiydi. Bir gün bana numarasını verdi. Konuşmaya başladık. Ben her sabah saat 6 da uyanıp onu ise uyandırırdım. Bu kişi bana kendini hiç bir zaman göstermedi. Ne resim ne başka şekilde bana söz verdi yanıma gelmedi. Aradan 5 ay geçti ben hala gelmesini bekliyorum gelecek mi bilmiyorum.. Bir umut.. Gözden uzak olan gönülden de uzak olur derler ya aslında öyle değil gözden uzak olan gönülden değil de akıldan uzak olur. Ben görmeden sevdim sonu nereye gidecek bilmeden sevdim ben onun beni sevebilme ihtimalini sevdim.

( YAZAR – Özlem )

Etiketler :

84903 inceleme

5 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler