çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Kadınlar ne ister? Ne kadar çok sıklıkla sorulan sorudur bu. Basittir aslında istedikleri şeyler. Biraz çetrefilli anlatsalarda karışık gelsede size istedikleri belirgindir aslında. Size madde madde bir kadın nasıl bir erkekten hoşlanır yazacağız. Bu yazı çok işinize yarayacak.

1 – Israrcı erkeklerden asla hoşlanmazlar. Kendinizi ulaşılmaz gösterin beyler. Bir kadın sizi ulaşılamayacak bir varlık gibi görsün.
Her aradığında yada her istediğinde onun yanında olmayın. Kendinizi geri çekin. “Kaçan balık büyük balıktır” lafı önemlidir.
Ama çokta kaçmayın dengeyi ayarlayın. Çok uzaklaşırsanız geri gelmek zor olur yolunuzu kaybedersiniz. Hansel ve Gratel gibi ekmek kırıntısı bıraksanızda nafile.

2- Kadınlar tartışabilecekleri erkekler isterler. Münakaşa etmek genlerinde var kadınların. Tartışıp sonunda haklı olmak isterler. Haksız olsalar dahi haklıyız
diyeceklerdir. Sürekli yenilmeyin ama. Arada sırada sizde haklı çıkın.

3- Kıskanç erkeklerden hoşlanırlar. Bakmayın siz “kıskanç erkeklerden nefret ederim klişesine”. Kadınlar kıskanılmaktan hoşlanır. Umursamaz görünmeyin.
Ayarlanmış bir kıskançlık kadınları size çekecektir.

4- Pahalı pahalı kıyafetlere gerek yok. Hergün aynı şeyleri giymeyin yeter. Güzel bir saat ve marka bir ayakkabı işinizi görecektir.

5- Sürekli birşey almayın ona. Sizi para makinesi gibi görmesin. Duygular değil para konuşur bu seferde.

6- Temiz olun. Bir kadın erkeğin gözüne ve kulağına bakar. Gözgöze geldiğinizde çapak görmesi hoş olmaz. yan döndüğnüzde de kulak kiri. Bunlar önemli.

7- Espri yaptığında gülün. Kadınların çoğu fıkra anlatamaz. Anlatmaya başladığında kesmeyin ve bitirince içten bir kahkaha atın. Sizin için
zor olsada bu bir kadın için önemlidir.

8- Sahiplenici olun. Kadınlar sizin yanınızda kendini güvende hissetmeli. Narin görünmeyin. Hep romantik bir kelebek gibi olmayın. Arada ağırlığınızı gösterin.
Karakteriniz güçlü olsun. Hayır demeyi bilin.

9- Bırakın kadınlar sizin üzerinize gelsin. Sürekli ilişki yaşamak istediğinizi belirtmeyin. Kadınlar bazen sırf siz istiyorsunuz diye geri durabilirler.
Romantik olun. Sevgiye boğmayın ama.

10- Dertlerinizi anlatın paylaşımcı olun. Kadınlar dert dinlemekten hoşlanır. Çözüm getirmek isterler. Siz dertlerinizi anlatın. Ama çok detay vermeyin. Kendisi
sorsun.

11- Askerlik anılarınızı anlatmayın. Ya da halı saha maşlarınızı. Kadınların ilgisini çekmez bu konular.

12- Kadınlara zeki olduğunu söyleyin hissettirin.

13- Yeni birşey aldığında yada saçını değiştirdiğinde fark edin. Önemsediğinizi düşünecektir.

Etiketler :

59363 inceleme

0 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler