çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

Sanal Dünya 

Sohbet kanalarına girip chat yapmanın saçmalık olduğunu düşünüp, tesadüfi chat kanalına girip saçma dediğim chati yapmaya başladım ve 10 yıldır da devam ediyorum. Sanal alemde sohbet edip takılmak farklı bir dünya gibi, rahat, özgür, içinden geldiği gibisin.  Maalesef reelde bukadar rahat olamıyoruz çünkü dürüst insan, sana kendin olabilme şansını veren insan, zor bulunuyor. İlla ki bu sanal alemde de  geçerli  ama sanal alemde yüz yüze olmadığından dolayı daha rahat, kendin gibi olabiliyorsun. İçindeki eğlenceli insanı burada buluyorsun, güzel arkadaşlar edinip eğlenceli sohbetler edebiliyorsun.

Bazen bir aile gibi oluyorsun o arkadaşlarınla, ailene bile anlatamadığın derdini burada arkadaşlığına güvendiğin insanlara rahatça anlatıp kendini iyi hissedebiliyorsun . Bu kendini bilen, sohbet etmekten hoşlanan insanların chat anlayışı ki böylede olmalı. Tabi bazı insanlarda öyle olmuyor kimi bu chat ortamının verdiği  rahatlığı abartıp, kendinin dışına çıkıp saçmalayabiliorda ve belkide bundandır chat yapmadan dışardan bakıp chat yapmanın saçmalık olduğunu düşünmemiz. Ama o dünyanın içine girildiğinde durumlar hiç de dışarıdan göründüğü gibi olmuyor. Kalıcı ve güzel arkadaşlıklar reel hayatta zor bulunan kişilik ve karakterler burada kendilerini daha rahat yansıtabildikleri için daha kolay bulunuyor.

Hayatımızda kimse tesadüfen karşımıza çıkmaz, karşımıza çıkan etrafımızda olan herkesin bir nedeni vardır ya bizleri bie yerlere götürürler ya da bize bir şeyler öğretirler.  Güzel tesadüflere denk gelmeniz dileğimle..

Etiketler :

578 inceleme

0 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler