çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

Sanalda Kızla Tanışma

Sanal ortamda olan her erkeğin IRC ye girme sebebi bellidir. Biriyle tanışmak, arkadaşlık kurmak, muhabbet etmek… Tabi bu tanışacağı kişi bayan olursa daha iyi olur muhabbet.
Peki bir kızla nasıl tanışılır?
Çoğu zaman sadece Merhaba demek bile yeterli olacaktır. Ne söyleyeceğimizi çok fazla kafaya takmamalıyız çünkü ne söylediğimiz değil nasıl söylediğimiz önemlidir.Hoşlandığın veya muhabbet kurmaya çalıştığın kız ile tanışmak için daha doğrusu etkili bir kızla ilk tanışma anı geçirmek için dikkat etmemiz gereken iki kritik nokta vardır.
Nedir bu kritik noktalar?
Birincisi, gözlem ikincisi , tanışmaya çalıştığımız kızla iletişimi  her cümlenin sonuna gülücük koyarak başlatmak..
Biliyorum her erkek için hiç tanımadığı bir kızla tanışmak ürkütücü geliyor olabilir. Çünkü ya ne söyleyeceğimizi bilmiyoruz ya çevredekiler ne der diye düşünüyoruz ya da cesaret edemiyoruz..
Benim yaşadığım bir olayi anlatmak istiyorum size. Benimle de bir erkek sohbet sitesinde tanışmıştı. Çok çekingen ve utangaçdi. Tanışmak nedir bilmezdi. Sonra bir gün özelime merhaba yazdı. Ondan sonra nasılsın, iyimisin, nerelisin gibi sorular başlamaya başları. 4 ay sitede ve telefonda konuştuk, sonra buluştuk reelde de iki ay kadar arkadaş kaldık ardından ben açıldım oda karşılık verdi 401 gün sürdü sonra bağırmadan çağırmadan ayrıldık ne ben ne de o eskisi gibi özlemiyorduk kalbimiz çarpmıyordu en iyisi oldu..
Demem o ki eğer biriyle tanışmak istiyorsanız sadece kendiniz olun. İçinizden ne geçiyorsa onu söyleyin.  Tabi güler yüzlü olmayı da ihmal etmeyin..
Bol şanslar. .

( Yazar Özlem )

Etiketler :

752 inceleme

0 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler