çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

SELMA İLE HAKAN BİZİMMEKAN SOHBET SİTESİNDE TANIŞTILAR

Selma herbirseyden habersiz kendi hayatına devam eden bir kızdır. Birgün evde kimse olmadığı zaman Selma can sıkıntısından dolayı bizimmekan.com sohbet sitesine girmiş. Ve orda #sohbet kanalına giriş yapmış. Artık Selma buraya her gün girmeye başlamış. Yani Selma IRC SOHBET bağımlısı biri olmuş. Daha sonra bir gün Selma bu kanalda aop olarak yetki almış. Yetki aldiginin ikinci gününde Hakan diye biriyle tanışmış. Hakan eski server adminler den biri. Kanal genelinde sohbet ederken Selma sohbetine dahil oluyor ve daha sonra bu sohbeti özelde devam ettirmeye başlıyorlar. Selma için bizimmekan.com artık daha değerli olmaya başlıyor. Her gün her dakika girmek Hakanla konuşmak istiyor giriyorda. Her gün düzenli olarak Hakanla konuşuyorlar ve sevgili oluyorlar. Daha sonra bu konuşma sanalda başlayıp mutlu bir ilişki olarak skype adresi, telefon derken bu ilişki reel hayata taşınmaya başlıyor. Selma ile Hakan Reel hayatta ilişkileri devam ederken aralarinda anlaşmazlıklar oluyor ve ayrılıyorlar. Bir süre Selma da Hakan da sunucuya girmemeye başlıyor. Aradan 4 ay geçiyor Selma başka bir nick ile Hakan başka bir nick ile sunucuya tekrar giriş yapıyorlar. Ee tabi bir defa bize alışan birdaha bırakamaz :). Aynı şekilde Selma yetkisine devam ediyor. Daha sonra Hakan İle Selma birbirinden habersiz yeniden konuşmaya başlıyorlar. Bir gün skype de bakıyorlarki biri Selma biri Hakan.. Önce çok şaşırıyorlar sonra mutlu oluyorlar.. Çünkü birbirini olduğundan fazla özlemişler gurur yapıp aramamışlar. Birbirlerine olan sevgisi aradan zaman geçse bile bitmemiş. Yine yolları kesişiyor.. Şuan Selma ile Hakan evli ve çok mutlu yuvaları var. Sizinde böyle güzellikleri görmeye hakkınız yok mu ? Sizde mutlu bir ilişki istemez misiniz ? Eğer isterim diyorsanız bizimmekan sohbet sitesinde sohbet edebilirsiniz

Bizimmekanda Tanışma Rehberi :

Hepimiz vakit buldukça kendimizi ; bazen yeni arkadaşlıklar kurmak için , bazen anlık can sıkıntısından kurtulmak için sanal sohbet platformlarına atarız. Bazen dertlerimizi hiç tanımadığımız birine açmak isteriz . Çünkü insanı içten içe tüketen , ruhunu kemiren dertleri başka birine anlatmak , insanı biraz olsun rahatlatıyor. Bir de karşınıza sizi teskin edecek bir sohbet arkadaşı denk gelmişse , çok da şanslı olabiliyorsunuz…
Ancak bu tür bir sohbet platformuna giriş yaptığınızda diğer kullanıcılarla iletişim kurmak çok da kolay olmayabiliyor. Özellikle ilk defa giriş yapan birisi iseniz size çok karmaşık gelebiliyor. Genel diye tabir ettiğimiz global kanallarda sohbet çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Siz de bu karmaşanın içerisinde kendi yazınızı bile bulamayabilirsiniz . Bu yüzden iletişim kurmak için önce girdiğiniz platforma adapte olmaya çalışmanızı öneririm.
Peki sohbet sitesinde biri ile nasıl iletişim kurup tanışabiliriz ? Öncelikle global kanalda yapılan sohbetlere dahil olmanızı öneririm. Yapılan sohbetleri takip ederek onlara uygun cevaplar verebilir , konuyla ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Zaten zamanla yapılan sohbetlere uyum sağlayacak , daha rahat bir şekilde sohbetlere katılabileceksiniz. Bu şekilde zamanla başkalarının dikkatini çekerek uygun tanışma ortamları yakalamış olacaksınız . Ayrıca kanal genelinde yapılan muhabbetlere bakarak kimlerin sizin için uygun kişiler olduğunu da daha rahat karar verebilirsiniz.
Kanal genelinde muhabbeti takip ederek , konuya dahil olmak yerine kullanıcıların özelinden iletişim kurmak isteyenler de olacaktır elbette. Ancak özelden iletişime geçme çabası daha zorlu bir yoldur. Çünkü büyük bir olasılıkla karşınızdaki kullanıcı cevap vermeyecektir. Bazı ilgi çekici yaklaşım ve sözcükler karşı taraftaki kullanıcının tepki vermesine yol açabilir. Ancak bu muhabbetler de uzun soluklu olmayabilir. Sadece bir gülümseme “J” ile sonlanabilir bir anda. Güven önemli bir unsur olduğundan kullanıcılar kanal genelinde biraz daha sohbetini bildikleri kişilerle özelde görüşmek isterler. Bu yüzden kanal genelinde yapılacak olan yazışmalar daha sonra özel ortamda rahat bir şekilde ilerleyebilmekte. Bu şekilde biri ile tanışmanız hem daha kolay , hem daha güvenli , hem de uzun soluklu bir şekilde ilerleyebilmektedir.
Lafın özüne gelirsek ; sizler de keyifli muhabbetlere katılmak , eğlenceli vakit geçirmek ve kendi yapınıza uygun yeni insanlarla tanışmak isterseniz chat sitelerine girebilir , kanal genelinde dikkat çekici yorumlarla insanları etkileyerek , uzun soluklu arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Şimdiden hepinize keyifli sohbetler diliyorum..

BİZİMMEKAN :SOHBET SİTELERİNDE TANIŞMAK ÇOK KOLAY
YAZAR: Özlem

Etiketler :

58296 inceleme

4 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler