çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

Şimdi Sohbet Zamanı ! Peki Nasıl ? Bizimmekan İle İnceleyelim

Araştırmalar gösteriyor ki, vatandaşlar gün içerisinde ortamala 15000 civarı kelime kullanıyorlar. İş, aile konuşmaları çoğunlukla ek olarak önce 10000’lik bölümü doldursa da, yepyeni bir adam veya kadın arkadaş ile tanışmak bu 5000 kelimelik boşluğu Sohbet ederek geçirmeye halen ihtiyacımız var.
Yeni biriyle tanışmak bu 5000 kelimelik boşluğu yüklemek amaçlı güzel bir vesile olabilmektedir. Yepyeni biriyle tanıştığınızda, onu tanışmak amaçlı birçok sual sorarsınız veya kendinizi tanıtmak amaçlı birçok şey anlatırsınız, böylelikle Sohbet ihtiyacınız karşılanmış olabilmektedir. Dahası, yepyeni bir insan tanımış olursunuz.
Bizimmekan benzeri dinamik bir chat sitesine fert olduysanız ve yepyeni biriyle tanışmak ve sohbet etmek istiyorsanız bedava sohbet odalarıyla atabileceğiniz birden çok adımdan bahsedelim:

Bir Sohbet “Merhaba” ile başlar. Bu gündelik hayatımızda da böyle değil midir? O süre selamınızı vermeyi hiçbir süre esirgemeyin. Ancak tümü bu civarı değil… Hatta bu civarı temel değil. Ne de olsa karşınızdaki bireyin ilgisini çekmeniz gerekiyor.

Onu şaşırtın! Mesajınıza yanıt almak ve onla beraber sohbete dalmak istiyorsanız, kısa kısa mesaj attığınız bireyin profilini okuyun. Okuyun ki, ona kısa kısa mesaj atarken profilinden bir ipuçu çıkarın. Böylelikle sohbetin gelişmesi amaçlı çok güzel bir vesile yakalamış olursunuz.

Dürüst Olun! İnsanoğlu biriyle tanışırken, kendisini ek olarak iyi gösterme eğilimindedir. Siz de bunu yapın. Ama küçük bir farkla… Profesyonel olmadığınız bir konuda kendinizi profesyonel benzeri göstermek mahaline, ciddi anlamda iyi yaptığınız şeylerden bahsederek dürüst olun. Basketbol hayranı bir kızla konuşurken kendinizi basketbol dahisi benzeri göstermek mahaline “Ben futbol sever insanım ama basketbol ile ilgili bildiklerini bana öğretebilirsin”deyin. Gayet temel.

Profiliniz, aynanızdır. Profiliniz bomboş ve yalnızca bir resimden ibaret bir albüme sahipse, çok pek Sohbet fırsatınız olmayabilir. Çünkü verdiğiniz imaj, konuşacak pek de bir şeyi olmayan bir insan görüntüsü.

İlk mesaja dikkat! Düşünün, kısa kısa mesaj kutunuzda yüzlerce kısa kısa mesaj var. Önceliği hangi mesaja verirsiniz? Seçenekler de şunlar: “Mrb”, “SLM” diyenler, özgeçmişini upuzun yazmış olanlar, olta atanlar ve de “Selam, en en en son okuduğun kitabı ben de okudum”diye başlayan. Büyük Ihtimal, sizle benzer şeyleri okumuş veya üst kısmına konuşacak birşeyler üretebilen bir tanesini seçim edersiniz. O süre bunun amaçlı yönelik yazalım çoğalış şu iletileri.

Bizimmekan benzeri bedava sohbet odalarında yepyeni dostlar ile tanışma fırsatınızın meydana geldiği bir platformda bu maddelere uymak, neşeli bir sohbete dalmak amaçlı sizlere destekçi olacaktır.

Yazar – Easy

Etiketler :

701 inceleme

0 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler