çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

Teknoloji ve haber

Teknoloji Çağında olmakla beraber artık bir çok duruma daha hızlı ulaşmak mümkün hale geldi. Teknoliji ve Haberciliğin birbirine uyum içerisinde olmasıda, kullanıcılarının   ilgisini Bir hayli çekmekte.

Tekno Haberciliğin hızlı yayıldığı şu zamanda ve beraberinde getirdiği kolaylıklar sayesinde artık habercilik alanında doğru ve kaliteli haberlere ulaşmak mümkün. Teknoloji ile Haber beraber anıldığında ve doğru kullanıldığında ne kadar çok faydası olduğunu hemen hemen hepimiz görmekteyiz. Özellikle gündemi takip etmek ve yaşanan olaylardan  haberdar olmak gibi faydaları olan tekno haberciliğin günden güne gelişmeside, doğru kullanım  sonrası meydana gelmektedir. Teknohaberciliği  önemli kılan yanı ise haberlerin kanıtlanabilirliği, sağlam kaynaklı olması sebebiyle kullanıcıların ilgisini daha cok çekmektedir. Yani bundan önceki dönemlerde, her yazılanı ve her söylenini doğru kabul edip, doğru yanlışı ayırt etmek zor bir halde iken, Teknohaberin gelişip yayılması ileyalan haberlerin önüne geçilmiştir. Bizler aslında şu zamanda teknohaber ile artık olan biteni her boyutu ve gerçekliğiyle farkındayız. Aslında bu başlık altında yazılacak belkide sayısız  madde vardır. Artı yanları o kadar çok fazla ki ben sadece ana başlık altında toplamaya özen göstermek İstedim. Örneklendirmek gerekecek olursa, yakın zaman da yaşanan olaylar ve haberdarlık yönünden insanlara hızlı bir şekilde ulaşmak ve bilgilendirmekyine teknohaberlicik için çok olumlu bir durum. Son yaşanan 15 Temmuz darbe olayında teknolojinin faydasını hepimiz gördük.

Demem o ki bazen küçük gördüğümüz hatta faydasız gördüğümüz bazı durumlar, bir ülkenin geleceğini belirliyebiliyor. Ama doğru kullanıldığında bu farkı görebiliriz. Tekno haberciliğin daha ileriki zamanda nasıl boyut kazanacağını şuanlık kestiremeyiz belki, ama doğru yolda olduğunu ve faydalı olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Umarız ileriki yazılarımızda tekno haberciliğin bilinmeyen güzel yanlarını keşfeder ve bu bilgileri siz değerli okuyucularımız ile paylaşırız.

Etiketler :

541 inceleme

0 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler