çizgiler
Sohbet Nerede? Hemen Burada.
En Kaliteli ve Güzel Sohbet Tabi ki Bizimmekan.Com`da
Sohbet,e Başlayın

Sohbet odaları

Uzaylılar hakkında hiç duymadıklarınız ?

Günümüzde bir cok insan evet veya hayir diyebilir lakin bizim anlamamiz gereken İlk olarak Uzayli olarak düşündüğümüz kavrami açıklıga kavuşturalım. Uzaylı, Dünya dışında bir kaynağa sahip yaşam biçimi dir. Hipotetik olarak bakteri benzeri organizmalar ve insanlardan daha gelişmiş bilinç ve medeniyet sahibi organizmalar arasında farklı tahminler bulunmaktadır.

Birçok bilim insanı dünya dışı canlı varlıkların, varlığının olası olduğu düşünülsede, henüz bu konuda kesin bir kanıt oldugunu göstermemektedir.Bilim insanlari dünya ya düşen meteoritler üzerinde de canlı kalıntıları incelenmektedir.

20. yüzyıl ortalarından bu yana uzayli varliklarin varligi araştirilmaktadir. Radyo sinyalleri ve teleskoplarla Güneş Sistemi dışındaki gezegenler incelenmis olup , Bilim kurgu ve Hollywood filmleri ise dünya dışı canlılar hakkındaki merakı artırmıştır.Bununla ilgili bircok flim yapilmistir.Yasadigimiz bu ortam da Uzayli varmi yada yokmu sorusuna aldigimiz en net cevaplardan biridir.Cünkü var olmayan seyler hep gizli kaliyor.Dünyada bilim Calismalari yapan insanlar var oldugunu kabul etmekte ama hicbir yasam formulu bulunamadigindan bu kaniti ortadan kaldirmaktadir.Sizce Dünya Disinda baska varliklar Varmidir? Yada sunu sormaliyiz Dünyamizda Uzaylilar Olsaydi beraber yasarmiydiniz? ilginc olsada karmasIk bir durum oldugunu hepimiz görüyoruz..

( YAZAR – Snaytex )

Etiketler :

1540 inceleme

0 yorumlama

yazan bizimmekan

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

çizgiler