Kurallar

1- Sitemizde skypee adresi vermek ve telefon numarası vermek yasaktır.


2- küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılır.


3- Yazdığınız veya söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz. Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.


4- Bizimmekan Sohbet Sitemizde huzur kaçırıcı sözler, ortam bozma gibi hareketler yasaktır. Kişi uyarılır daha sonra ise gerekli komut kullanabilir.


5- Sohbet odalarımızda Yetkililere hakaret eden, küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, misafir siteden uzaklaştırılır.


6- Adminlik Ve @ Alımı konularına sorumlu kişiler bakmaktadır. Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.


7- Bizimmekan Sohbet Odalarinda Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır. Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.


8- Bizimmekan Kayıtlı Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesul değildir.


9- Bizim Mekan Sohbet ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak, Animasyonlar atmak yasaktır.


10- Facebook uygunsuz bir şekilde görüntü Resmi vermek kesinlikle yasaktır. Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.


11- Bizimmekan Sohbet Sitemizde Devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır. Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.


12- Sohbet Odalarimizda Her odanın kendisine özel formatı vardır, bu formatlar dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman formata uyum sağlayınız.


13- Bizim Mekan Sohbet odalarinda Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt olmak yasaktır.


14- Sürekli olarak aynı Mesajı, Aynı yazıyı yollamayınız.


15- Başkasına ait olan yazıları/ görüntüleri kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.


16- Bizimmekan Sohbet Odalarinda Kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz. Bu tür durumlarda Yetkili mercilere şikayetlerinizi bildiridiniz. Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.


17- Sohbet Yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız. Delillerinizle Özel isteyerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.


18- Sohbet odalarında özel olmaz. Bu nedenle, Diğer kullanılara bir odada özel çıkar mısınız demeyiniz.


19- Bizimmekan Sohbet Odalarinda Kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Olay ve sorun Yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür. İşlemler başlar.


Dikkat: Sohbet'e bağlantı kuran tüm Misafirler/Kullanıcılar üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. "Ceza" uygulandıktan sonra herhangi bir mazeret kabul edilmeyecektir.